Prihláška do mš ŠKVP Dúha Kontakt Textová podstrana

Materská škola

Prihláška do mš

Potvrdenie lekára :

Potvrdenie_detskeho_lekara_o_zdravotnom_stave_dietata_k_Ziadosti_o_prijatie_dietata_na_predprim.pdf

Elektronická prihláška : Elektronická prihláška | Zš s Mš J.A.Komenského Lednica (edupage.org)

ZŠ s MŠ J. A. Komenského, Lednica č.350

OZNÁMENIE O PODÁVANÍ ŽIADOSTÍ O PRIJATIE DIEŤAŤA DO MATERSKEJ ŠKOLY PRE ŠKOLSKÝ ROK 2024/2025

Prijímanie detí do Materskej školy Lednica 42, v súlade s vyhláškou MŠ SR č. 306/2008 Z. z. o materskej škole v znení vyhlášky MŠ SR č. 308/2009 Z. z., sa uskutoční online.

Žiadosti o prijatie do MŠ

Minister školstva, vedy, výskumu a športu SR určuje termín podávania žiadostí o prijatie detí do materskej školy pre nasledujúci školský rok od 1. mája  2024 do 31. mája 2024.

Žiadosť o prijatie do mš vyplníte elektronicky  a do 31.5. 2024 prinesiete vytlačené a  podpísané oboma rodičmi na riaditeľstvo ZŠ . K tomu bude priložené potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa .  /príloha /

• ak pôjde o prijatie dieťaťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, bude sa vyžadovať predloženie vyjadrenia príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie; ak zákonní zástupcovia dieťaťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami dodatočne nepriložia potvrdenie o zdravotnom stave a vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie, dieťa bude prijaté len na diagnostický pobyt.

Tešíme sa na Vás .

• Zš s Mš J.A.Komenského Lednica